Star wars

Star wars cakes

7. května 2013 v 23:15 | Jojo
Začala to tím, že jsem si vzpomněla, jak jsem kdysi našla úžasné dorty s tématikou Hvězdné brány. Tak jsem zkusila najít nějaké se Smallville, když jsem slíbila, že přibudou nějaké články, ale bohužel jsem nic moc nenašla. Tak jsem hodila do google Star wars cakes a zírala jsem, co mi to vyhledalo za skvosty. Takže se nedivte, že tu bude nějakou dobu zadortováno. Protože já se musím pořád kochat. Dokonalé!

Han Solo

27. března 2013 v 22:02 | Jojo
Tenhle obrázek mě upřímně rozesmál. :D

25. květen - Den, kdy měly premiéru Hvězdné války

25. května 2012 v 12:55 | Mája
Jako velký fanoušek Star wars jsem musím dát tenhle článek. Pokud hypnotizujete seznam jako já :D určitě jste si ho taky všimli :)


25. 5. 2012 - Stejně revoluční jako technické zpracování filmu byla i stránka finanční. Režisér Lucas záměrně souhlasil s nižším honorářem (100 000 dolarů za režii a 50 000 za scénář) výměnou za práva ke všemu kolem filmu - hlavně k hračkám, tričkům, komiksům a dalším upomínkovým předmětům. Studio o tzv. merchendise nemělo zájem, protože v té době tvořil jen mizivé procento příjmů ve filmové branži. Od Lucase to byl prozíravý tah. Na tomto bodu smlouvy tak zbohatl, že všechny své další filmy (včetně úspěšného Indiana Jonese) si zaplatil sám. Dnes se George Lucas, který byl v době natáčení prvního dílu Star Wars zadlužený až po uši, pravidelně objevuje v žebříčku 100 nejbohatších lidí na světě.

Autor: Martin Krušina, střih: Jirka Novák¨
ZDROJ stream.cz
 
 

Reklama