MOR 2013

MOR 2013 Moje autogramy :)

17. února 2014 v 13:03 | Jojo
Když už jsem tu kdysi začala psát o fesťákách, tak jsem se rozhodla, že to všechno dopíšu. :D Už teď mám absolutní bordel, odkud mám které trsátko, autogram, plakát. :D Takže tady mám autogramy, které jsem si přivezla z MORU 2013. Zařídila jsem si na ně úžasnej deník, který měl půvdoně dostat brácha k Vánocům, ale ukecala jsem to a dostala jsem ho já. :D No sestra roku ze mě asi nebude. :D Je celkem smutný, že jsem se rozhodla sbírat autogramy až takhle pozdě, protože jsem už promrhala hrozně příležitostí. :D

Master of rock 2013: Věci, které jsem si přivezla :)

21. srpna 2013 v 0:10 | Jojo
Už dříve mě napadlo, že bych si mohla udělat něco jako archiv různých věcí, které jsem si přivezla z koncertů a dalších akcí. Už pomalu začínám zapomínat, co kde jsem koupila/dostala/našla/ získala a proto když bude o čem psát, tak vždy když z nějaké koncertu přijedu napíšu takovýhle článek. :D :)
Jako první jsem dám tyhle úžasné přívěsky, které jsem si přivezla. Loni jsem si taky nějaké přivezla, když nehraje na MORU zrovna nějaká pořádná skupina, tak vybírám a vybírám. :D Vtipný je, že je mam doma na poličce a vůbec je nenosím, ale miluju je! :) Strašně se mi líbí i šňůrky, které jsem k nim dostala, protože každá šňůrka ladí s přívěskem, loni jsem měla všechny šňůrky černé.

Master of rock( Neděle)

30. července 2013 v 9:00 | Jojo
Neděle byla celkem rušná, kvůli Dymytry jsem ráno vstávala brzo, ale asi ne dost brzo, někteří tam na ně prý čekali už od 8 hodin a to jejich koncert začínal v 11:45. Já se tam objevila někdy před koncem koncertu Debustrol a dostala jsem se do druhé řady. Přede mnou stála holka v žabkách, měla jsem chuť dát jí facku, protože stačilo, aby do mě zezadu někdo trochu strčil a totálně bych jí celý nohy sedřela gládama do krve. Fakt, miluju takovýhle lidi, kteří lezou dopředu v naprosto nevhodných botách.. Nejvíc to stejně zabil moderátor, který před jejich koncertem začal hlásat, že opravdu málo lidí ví, jak Dymytry vypadají, jenže přesně v tu chvíli dorazili na pódium Dymytry (bez masek) a začali si připravovat pódium. :D :D Pak se jenom z davu ozvalo Gorgy hoď nám trsátko, Gorgy jim ho dopředu samozřejmě hodil a ozvalo se, to je super už mam třetí. :D :D Dymytry byli samozřejmě skvělí, i když mají pořád stejnou show, mě to prostě baví. :)

MOR 2013 (PÁTEK-SOBOTA)

22. července 2013 v 14:16 | Jojo
Pátek byl pro mě úplně nejhorší den, co se týče skupin, hrozný výběr. Jediná skupina, která se mi za celý den líbila byli Elveking. Měli skvělý příchod v takových bílých maskách a černých pláštích. Ale zrovna tuhle skupinu si radši poslechnu doma na CD než naživo. Ale jinak měli moc zajímavého zpěváka. :D

Master of rock 2013 (ČTVRTEK)

18. července 2013 v 14:06 | Jojo
Velkým letošním lákadlem na Master of rock pro mě byla skupina Lordi (Tu by snad mohli znát všichni :D) Původně jsme tam měli jet autem, ale to se nakonec nepodařilo a tak jsme museli vlakem. Jeli jsme přes 400 kilometrů a něco okolo 9 hodin, takže to byl docela masakr, ale díky bohu jsme si vždycky ve vlaku sedli, někteří takové štěstí neměli. Ani ztratit jsme se nemohli, protože z Prahy jelo asi 100 metalistů, takže jsme jenom následovali dav. Do Vizovic jsme dojeli až po čtvrté hodině. Našli jsme si místečko v campu, na úplně stejném místě jako loni. On je to spíš takový provizorní camp udělaný v dřevoskladu (někdo si chtěl vydělat). Na tom by nebylo nic špatného, ale nechápu tohle autíčko na fotce, které si tam jen tak sedí nepřipevněné a pod ním normálně parkují auta a stanují lidé z druhé strany.
 
 

Reklama