DESIGNY

Design 2.2

6. července 2015 v 17:36 | Jojo
Po dlouhé době jsem se objevila na blogu a už jsem nemohla vydýchat ten modrý design. Tak jsem vymyslela úžasné řešení, udělala jsem další modrý design!! :D To je logika jak Brno. :D Kdyby tu minulý vydržel ještě týden a kousek byl by tu přes rok, děsivé. Doufám, že budu mít o prázdninách čas, protože potřebuju celý blog předělat, zejména rubriky. Hodně seriálům už se věnovat nebudu, naopak chci přidat nové a je tam hrozně moc zbytečných rozcestníků pod kterými se skrývají prázdné rubriky, takže práce, práce a zase práce + neuvěřitelnej chaos. Letošní FF mi jako vždy zase nevyšel, takže jedu z trucu na MoR, takže ve středu ráno zvedám kotvy s lidma, které až na vyjímky skoro neznám. :D Takže jestli už se tu neobjevím, tak mě zabili!
Už půl roku jsem nedělala žádný design. Navíc jsem ani nevěděla s čím by měl být, aby to nějakým způsobem vystihovalo můj blog. Nikdy mi nešly designy, kde se míchalo více věcí najednou, takže jsem to nakonec vyřešila celkem jednoduše, teda až na tu modrou. :D Teď už jenom chybí zbavit se těch šílených popisků v menu, ale to nejdřív musím začít bojovat s rubrikami.

Design 2.1 Tardis

15. července 2014 v 14:23 | Jojo
Už je to opravdu dlouho, co tu byl nový design. :D Ten s Mortal instruments jsem tu měla od září 2013 a už to opravdu potřebovalo změnu. Strašně dlouho jsem s žádným programem nepracovala a náhodou jsem objevila v počítači tapetu s Tardis, tak jsem jí jenom napojila na stránku, neměla jsem náladu patlat se s něčím navíc. Mám užší stránku než u minulého dessu a myslím, že je to celkem příjemná změna, hlavně se mi líbí ta modrá. :)

Design 2.0 Mortal Instruments - City of Bones

3. září 2013 v 21:13 | Jojo
Už měsíc se snažím udělat nějaký pořádný design, ale až do dneška se mi vůbec nedařilo. Za to tenhle design jsem dělala asi 5 minut :D jenom jsem naházela dva obrázky do záhlaví a propojila se stránkou a zalíbil se mi natolik, že jsem si ho hned nastavila. Design má téma: Mortal instruments: city of bones, o víkendu jsem byla na předpremiéře a jsem nadšená, což znamená, že brzo přibudou rubriky o filmu a snad i knížky. Nevím jak dlouho tu design zůstane, protože je na mě moc světlý ani k filmu se ty barvy vůbec nehodí. :D

Design 1.9 Smallville

14. dubna 2013 v 1:27 | Jojo
Vzhledem k tomu, že zrovna sleduji 10. sérii Smallville, tak jsem udělala design s Clarkem. To znamená, že snad budu mít čas i na články s touto tématikou. Je zvláštní, že design nastavený se mi moc líbí, ale zmenšenina mi přijde hrozně divná. :D Ale jsem spokojená, ta červená je boží a myslím, že se mi hrozně povedly popisky v menu. Tak snad tenhle design přežijete, nic jiného vám nezbývá a mně vlastně taky ne. :D Vůbec nevím kdy si najdu čas na další, mám toho teď moc :( Pitomá maturita..

Design 1.8 Hobbit

27. prosince 2012 v 19:17 | Jojo
Dva nové designy za jeden měsíc, to už tu dlouho nebylo. Před pár dny jsem byla v kině na Hobbitovi a z toho šíleného nadšení jsem prostě musela udělat nový design. Na designu je hlavně Thorin, Fili a Kili, protože jsou to moje nejoblíbenější postavy ani Bilba chudáka, hlavní postavu jsem tam nedala :D Mě se design moc líbí, miluju zelenou. Doufám, že se Vám líbí, tak jako mně. :)

Design 1.7 Stelena

1. prosince 2012 v 18:05 | Jojo
Dnes jsem na bráchovo blogu narazila na tenhle design, který jsem tam kdysi zkoušela a úplně jsem na něj zapomněla. Design se mi zase zalíbil a protože ten předchozí s TVD už se mi nelíbil, tak jsem sem dala tenhle. Jen pro pořádek, jsem fanoušek Deleny i Steleny, ale byla bych ráda kdyby Elena byla se Stefanem, přišla mi s ním taková strašně šťastná, veselá. Ale s Damonem by to zase bylo tak vášnivý. :D Ach jo... to nemůže být s oběma ? :D
Líbí se vám design ? :)

Design 1.6 The Vampire diaries

30. srpna 2012 v 20:18 | Mája
Tak jsem modrý design s Avengers vyměnila za červený s The Vampire diaries. Ještě jsem neměla nikdy design do červena. A poprvé je tu design se zmíněným seriálem takže dvojitá premiéra. :D Na design jsem použila promo fotky ze 3. série, protože se mi strašně líbí. Doufám, že se vám Design taky bude líbit. Jéé ještě musím změnit popisky v menu. :D

Design 1.5 Avengers

1. dubna 2012 v 17:20 | Mája
Tak tu máme nový dess. :) Vybrala jsem film Avengers, na který se strašně těším a bude za měsíc v kině :) Bavu jsem zvolila modrou, protože se mi skvěle hodila k obrázkům. Design s Hobitem mi tu moc dlouho nevydržel, protože byl takovej hnědo-oranžovej, což jsou dvě barvy který moc nemusim. Já jsem s tímhle designem spokojená, taky se Vám líbí ? :) :D

Design 1.4 Hobbit

11. února 2012 v 18:35 | Mája
Uff konečně nový design po takovej hrozně dlouhej době. Já už se o něj snažím snad měsíc :D. Jsem chtěla design kde by bylo nahrnuto o čem mám blog, jenže takovej dess mi vůbec nešel. Nejlíp se mi dělá jenoom s jednim tématem a sladěný do jedný barvy. Tenhle se mi strašně líbí :D myslím, že se mi povedl a doufám, že se Vám bude líbit tak jako mně :)

New dess Harry Potter 7

30. září 2011 v 23:57 | Mája
Tak po neskutečně dlouhej době jsem udělala design, který už slibuju několik měsíců, že sem dám. Líbí se mi je zelenej.. moje oblíbená bavrva, navíc by se mi líbil asi každej, protože ten před ním už mě přímo vytáčel :D.. A jak se líbí Vám ?.. Jenom mi mrzí, že sem ho tu neměla, když ještě dávali HP7 part 2 v kině :(

Design 1.3 Tron

6. ledna 2011 v 22:45 | Mája
Poprvé mám design s filmem který jsem ještě neviděla, brzo se na něj chystám do kina tak doufám, že mě nezklame. Jsem ráda, že jsem se zbavila Merlina ( předcházející design) už mi děsně lezl na nervy =D Tenhle design se mi celkem líbí tak doufám, že se bude líbít i Vám. =)
+ Moc se omlouvám, že na blogu moc nejsem nepřidávám člány a neobíhám esbéčka, ale je před vysvědčením a tak se musím učit snad se to časem zlepší =)
design Tron

Design 1.2 Merlin

19. prosince 2010 v 18:00 | Mája
Tak jsem zase po nějaké době jsem sesmolila nový dess, momentálně jsem se zbláznila do seriálu Merlin, který sleduji na internetu a který můžete vidět na designu.. určitě tu brzo přibyde rubrika..doufám že se design líbí =)náhled
PS: taky podle vás vypadá tak šíleně divně tvrdé y ve slově přibyde ? =DD

Design 1.1 Harry Potter a relikvie smrti

12. listopadu 2010 v 21:49 | Mája
Tako co říkáte na novej design ?? .. mě ze začátku přišel takovej divnej, ale už jsem si zvykla =D O nový design jsem se pokoušela snad měsíc a pořád se mi to nelíbilo ...tak sem konečně ráda, že mám hotovo =)
nahled designu
Já se tak šíleně těším na Hp 7 =)...

Design 1.0 Spike

26. září 2010 v 10:55 | Mája
Tak co říkáte na nový design se Spikem ??
..Mě se moc líbí ..černá, šedá a bílá..tohle spojení barev je zajímavý ...je to takový temný =DD
Spike design

Design 0.9 John Sheppard

8. září 2010 v 19:53 | Mája
..Tak tenhle design měl být původně volný...ale nějak se mi zalíbil =DD...tak jsem ho sem hodila..
Co na něj říkáte ?? ..mě se šíleně líbí =)
Design 0.9 John Sheppard
 Nejde mi  změnit barva písma =(( ...

Design 0.8 Avalon

24. srpna 2010 v 16:09 | Mája
...Design se Supernatural už mi omrzel tak sem chtěla dát nějakej s HP7 nebo Narnií, ale stáhla jsem si konečně Photofiltre studio tak sem udělala design s fotek s mého oblíbeného dílu ze Stargate ten design mi zabral 15 minut..strašně se mi líbí ..
Avalon
..ještě musím předělat menu ..a bude vše perfektní  =DD
Snad první můj design ..který má takovou oranžovou barvu =DD

Design 0.7 Supernatural

29. července 2010 v 22:04 | Mája
..Asi jste si všimli že jsem se zamilovala do seriálu Supernatural...a tak sem se musela někde vyřádit a vznikl tenhle design =DDDD...chudák design s Jasperem tu nevydržel ani měsíc..sice jsem tento dess chtěla v úplně jiné barvě ale vylezlo z toho toto:
Supernatural
..Podle mě se mi docela povedl..doufám že tu nějakej čas vydrží než mě chytne zase jiná posledlost xD

Design 0.6 Jasper Hale

8. července 2010 v 16:38 | Mája
...Tak jsem se konečně dohrabala k novému dessu...vůbec sem netušila s čím ho udělám no a jak sami vidíte jsem ho udělala s Jasperem ♥♥..Není to žádné veledílo dělala jsem ho ve spěchu ale myslím že se docela povedl... jenom nahoře ty zaoblený okraje stránky tak tam by to měla být modrá tapeta ...ale sem líná to předělat....líbí ?
jasper hale

Design 0.5

16. května 2010 v 14:44 | Mája
....Tahle tapeta mě naprosto očarovala..líbí se mi tak, že sem s ní dokonce udělala dess...no pokud se tomu výtvoru dá řikat design xD ..ale docela se mi líbí dělala jsem to asi tak 5 minut ..aspon jsem ušetřila čas ..=D Líbí ??
houby
..miluju zelenou  a k Jaru se skvěle hodí ..=0*

Dess 0.4 Stargate

11. dubna 2010 v 14:35 | Mája
Konečně jsem taky udělala design s SG...dcl se mi líbí takovej jednoduchej...
..myslím, že i menu vypadá docela dobře...doufám, že se líbí i Vám =*
stargate

Dess 0.3 Percy Jackson Zloděj blesku

20. února 2010 v 21:53 | Mája
..tak s tímhle designem ..sem naprosto spokojená..Percy Jackon zloděj blesku ..já ten film prostě žerůů..xD xD..doufám že se vám design líbí ..patlala jsem se s nim dost dlouho =0*
Percy Jackson zloděj bleskuDess 0.2 Avatar

20. února 2010 v 21:30 | Mája
..Design s filmem Avatar..
Jako samotný záhlaví by to bylo krásný ..ale takhle ne kazí to napojení do stránky..=(
Avatar

Design 0.1 Smallville Heroes

2. února 2010 v 16:11 | Mája
..první design blogu..Smallville Heroes..
Je popznat, že je dělaný narychlo..záhlaví ještě ujde, ale to propojení se stránkou nestojí za nic..
smallville
 
 

Reklama