Březen 2016

Sebevražedný oddíl (2016) CZ HD trailer 2.

8. března 2016 v 12:46 | Jojo |  filmy
Trailer jsem odchytila hned první den co vyšel. Ale mám už tu rozepsaný jeden článek s filmy na které se tento rok těším, tak jsem si řekla, že tam tenhle film přidám. :D Po delší době jsem se ovšem rozhodla, že se mi trailer líbí natolik, že by si zasloužil samostatný článek, ale umínila jsem si ho zveřejnit až po tom, co zveřejním ten článek s filmy. :D A vzhledem k tomu, že to jsem ještě neudělala, tak jsem nabrala enormní zpoždení a proto ho přidávám až teď. Po zklamání, které mi přinesl Deadpool, se se vším co mi zbylo obracím k DC a doufám, že to už mě nezklame. Myslím, že k traileru nemusím nic psát, každý si udělá svůj vlastní obrázek. Každopádně tohle je trailer na film, na který se tento rok těším úplně nejvíc!! Z Jareda jako nového Jokera jsem nadšená a nemůžu se dočkat, jak se své role zhostí. :)

V kině na filmech: Deadpool a Revenant

7. března 2016 v 13:38 | Jojo |  ..KecY...
Musím uznat, že jsem už od začátku co vyšel trailer na Deadpoola měla jistou obavu. Sice to vypadalo vtipně a skvěle, ale znám spoustu skvělých trailerů a děsných filmů. Na film jsem se do kina dostala minulý pátek. Už mi nestačí jeden velký sladký Popcorn, ale musím k tomu sníst i celý Nachos. :D První půlka filmu mě moc nebavila, nemám ráda když se v ději přeskakuje tam a zpátky a Deadpool na mě působil jako totální blb. Když já mám i jeho druh humoru ráda, ale u něj mi přišel v některých scénách vynucený, prostě musel úplně v každé větě říct něco vtipného a bylo toho až přehnaně moc. V druhé půlce filmu už to bylo lepší, možná je to jenom o zvyku, přece jenom je to pro mě úplně nový druh "hrdiny". :D Ale u některých scén jsem se opravdu i zasmála. Další divná věc - ve filmu se mlátí superhrdinové, padouši, lítají tam auta, rozpadají se silnice a všem je to šumák - žádná policie, hrozně málo lidí. Zní to blbě, ale v celém filmu hraje jen Deadpool, jeho holka (aspoň už vím, co se stalo s Adriou v Arše pravdy. :D), jeho kamarád, padouch a jeho pomocnice a dva X-mani. A ohledně těch X-manů, ti mi opravdu přišli, že tam byli jen proto, aby tam Deadpool nebyl sám. Na to byl ovšem boží vtípek o tom, že studio nemá na více X-manů peníze, ale stejně to působilo divně. :D Od filmu jsem toho čekala trochu více, sice se mi líbil, ale nechápu proč o něm všichni tak přehnaně básní. Hodnotila bych ho třemi hvězdičkami z pěti. I když bych možná tu hvězdičku ještě přidala za skvělé titulky, a scénu po nich jsem tak nějak čekala, je to přece Deadpool. :D
Na Revenant jsem byla den poté, běží už pěknou dobu, přes to na něm bylo dvojnásob lidí než na Deadpoolovi, který je novinkou. Evidentně všichni milují DiCapria a nebo thrillery, sázím na první variantu. Každopádně na thriller už nikdy nejdu, půlku filmu jsem probrečela. :D Upřímně ani moc nevím, co mám o tom filmu napsat, nedá se říct, že by to mělo nějaký děj. Ale z filmu je jasné, že DiCaprio je nesmrtelný, protože to co se mu všechno stalo, opravdu nemohl přežít. Změnilo to ovšem můj pohled na medvědy, myslím, že dám v ZOO přednost raději žirafám. Celý film je vlastně o tom jak se polomrtvý Dicaprio snaží pomstít vrahovi svého syna. Vlastně většinu filmu ani nemluví, jen dýchá, chroptí, dáví se nebo plive krev. Film nemá ani pořádný konec, protože když se konečně pomstí, tak vyvstane věta, že je to vlastně všechno k ničemu, protože jeho syna mu už nic nevrátí a najednou konec a když se objeví titulky, tak je pořád slyšet jeho dýchání. :D To byl fakt vtipnej závěr filmu, podle mě by bylo rozhodně lepší, kdyby to končilo tím, že ho někdo prostřelí šípem, i když on by to určitě přežil. :D Tak hlavně že už dostal konečně svého vysněného Oscara!! I když si teda myslím, že za některé jeho filmy by si ho zasloužil už dávno a mnohem víc než za tenhle, i když tohle byla jeho nejnáročnější role, tak se na to dívám z pohledu diváka.
Nejlepší reakce na Leovu výhru, kterou jsem našla. :D