Červenec 2015

Kung Fu Panda 3 Official Teaser Trailer #1

21. července 2015 v 11:57 | Jojo
Zrovna nedávno jsme se doma bavili jestli bude tak Kung fu panda 3, tak jsme si pustili druhý díl a já jsem zjisila, že je nakonci část s otcem pandy. I když jsem na tom byla v kině, tak jsem tu část vůbec neviděla, nechápu, kde se stala chyba. :D Trailer se mi líbí, jenom mě na začátku irituje ta hudba, protože jí mám spojenou s Madagaskarem.

The Secret Life Of Pets - Official Teaser Trailer

21. července 2015 v 11:52 | Jojo |  Videa
Viděli jste někdy něco roztomilejšího než je tohle? :D Na konci videa paří pudl na System of a down, jedna z mých nejoblíbenějších skupin. :D Já to chci viděěěět!! :)

Design 2.2

6. července 2015 v 17:36 | Jojo |  DESIGNY
Po dlouhé době jsem se objevila na blogu a už jsem nemohla vydýchat ten modrý design. Tak jsem vymyslela úžasné řešení, udělala jsem další modrý design!! :D To je logika jak Brno. :D Kdyby tu minulý vydržel ještě týden a kousek byl by tu přes rok, děsivé. Doufám, že budu mít o prázdninách čas, protože potřebuju celý blog předělat, zejména rubriky. Hodně seriálům už se věnovat nebudu, naopak chci přidat nové a je tam hrozně moc zbytečných rozcestníků pod kterými se skrývají prázdné rubriky, takže práce, práce a zase práce + neuvěřitelnej chaos. Letošní FF mi jako vždy zase nevyšel, takže jedu z trucu na MoR, takže ve středu ráno zvedám kotvy s lidma, které až na vyjímky skoro neznám. :D Takže jestli už se tu neobjevím, tak mě zabili!
Už půl roku jsem nedělala žádný design. Navíc jsem ani nevěděla s čím by měl být, aby to nějakým způsobem vystihovalo můj blog. Nikdy mi nešly designy, kde se míchalo více věcí najednou, takže jsem to nakonec vyřešila celkem jednoduše, teda až na tu modrou. :D Teď už jenom chybí zbavit se těch šílených popisků v menu, ale to nejdřív musím začít bojovat s rubrikami.