Leden 2015

Nová série Velkolepého století konečně u nás!

30. ledna 2015 v 16:17 | Jojo |  Velkolepé století Ostatní
Velkolepé století se vrací na naše obrazovky již zítra od 19:00 na TV Barrandov. Seriál můžete sledovat každou sobotu a neděli od 19:00 na Barrandově. Pro mě je to celkem příjemná změna, protože 7 dílů za týden se stíhalo docela blbě. :) Nejvíce se těším na novou herečku, která má ztvárnit Hurrem, doufám, že jí vybrali dobrou dabérku.

Jupiter ascending - trailer s českými titulky

28. ledna 2015 v 14:53 | Jojo |  filmy
Velmi pozdě jsem se dozvěděla o tomhle filmu od kamarádky, jo mám kamarádku, která má ráda stejné filmy a knihy, jupíí. Na film jsem hodně zvědavá, myslím, že by to mohlo být opravdu skvělé, ale na druhou stranu už teď mám obavu, že to zkazí. Navíc se mi vůbec nelíbí hlavní dvojice, takže to bude buď skvělý film, který mě hrozně nadchne a nebo to bude katastrofa. :D Rozesmál mě komentář pod videem - schválně, jestli to Sean Bean přežije. :D

Mr. Peabody & Sherman - volný design

28. ledna 2015 v 14:02 | Jojo |  VOLNÉ DESIGNY
Chtěla jsem udělat design s nějakým animákem a jediný, který mě napadl byl právě tenhle. Na designu jsem se opravdu nenadřela, protože promo fotky už byly na bílém pozadí. :D Design je jednoduchý a líbí se mi. :)

Tanec Hry o trůny

24. ledna 2015 v 14:43 | Jojo |  Hra o trůny
Tanec inspirovaný Khaleesi a Khalem Drogem ze Hry o trůny. Hodně se mi to líbí, ale předpokládám, že ať by se tam dělo cokoliv, tak by se mi to líbilo taky, já tu hudbu prostě miluju! :)

Zkouškové úspěšně za mnou.. teda skoro :D

24. ledna 2015 v 14:34 | Jojo
Už tomu bude tak, mám všechno hotové, teda až na jeden pitomý předmět, který nevím jestli jsem dala nebo ne. Protože milý pan doktor není schopný to pravit. Nejlepší na tom ovšem je, že v pondělí je poslední termín na opravu, protože se prostě rozhodl, že už jiné nebudou. Já jsem byla teprve na prvním pokusu a pořád nevím jestli jsem to udělala nebo ne. Dneska večer jedu za přítelem, vracím se někdy zítra, opravdu by mě zajímalo, kdy se dozvím nějaký výsledek. :( Nu nevadí, tohle se ještě nějak dořeší. Hlavně že ostatní už mám za sebou, největší radost jsem měla ze včerejšího zápočtu a zkoušky, protože to bylo to nejtěžší na co jsem se učila den před až do půl čtvrtý ráno. Nedalo to nejvíce lidí a už od začátku roku jsem z toho měla hrůzu, odnesla jsem si jedničku, jak ze zápočtu tak ze zkoušky, pořád tomu nemůžu uvěřit, ale je to skvělý pocit. :D

Talking dog :D

15. ledna 2015 v 17:02 | Jojo |  Videa
Existuje spoustu videí s mluvícími zvířaty, ale tohle je moje nejbolíbenější. Teda zatím jsem lepší nenašla, jestli nějaké takové znáte, ráda se podívám. :D Rovnou hlásím, že se tu zbytek týdne ani příští týden neukážu. Mám 3 zkoušky a zápočet. To nejhorší jsem si nechala nakonec, takže s tím teďka budu bojovat! :)

Chicago Bulls Kiss Cam FAIL

9. ledna 2015 v 19:27 | Jojo |  Videa
Mám se učit a proto koukám na videa! :D Rozhodně dokoukejte až do konce. :)

Vánoční nadílka :D

9. ledna 2015 v 19:14 | Jojo |  ..KecY...
Stromeček už nefotím, teda fotku mám ale on každý rok vypadá úplně stejně asi budeme muset aspoň obměňovat řetězy. :D Doufám, že jste si všichni letos Vánoce užili a netrápili se tolik s učením jako já. Slavnostně přísahám, že se budu učit průběžně nebo se o to aspoň pokusím. :D :D No, nebudu tu pořád jenom kecat o učení a přejdu k tomu, co jsem vlastně dostala. Musím říct, že letos byl Ježíšek opravdu štědrý, i když nevím, čím jsem si to zasloužila. :D Největší radost mám z foťáku a mobilu. Mobil jsem dostala, protože ten starý se rozbil a něco na volání potřebuju. Vybrala jsem si Samsung galaxy s 3 mini, mám černý i když na krabičce je bílý a zatím jsem s ním naprosto spokojená. Ani by mě nenapadlo chtít foťák, dokud to jednou nezmínila mamka, no a to byl konec. :D Od té doby jsem s foťákem pokoj nedala a nakonec jsem ho našla pod stromečkem. :) Ještě jsem skoro neměla čas ho vyzkoušet, vrhnu se na to po zkouškovém. Zbytek dárků je klasika, převládá hlavně kosmetika a tu jsem si letos povětšinu nadělilá já. :D Hroznou radost jsem měla z županu, protože to byla jedna z mála věcí, o které jsem nevěděla. To je ten tyrkysový chumel vlevo s vločkama. :D Úplně vpravo dole jsou moje jediný ponožky, co jsem letos dostala a to jsou to ještě ponožky neponožky, protože mají podrážku! :D A co jste dostali vy? U některých jsem na dárky už koukala. Pokud jste o tom psali článek, můžete mi do komentářů hodit link, moc ráda se podívám. :)

Ant-Man - Teaser Trailer

7. ledna 2015 v 16:56 | Jojo |  Avengers videa
Konečně jsme se dočkali traileru v normální velikosti. :D Musím uznat že mně osobně ta pidi velikost hrozně rozesmála, ale věřím, že někoho to mohlo docela naštvat. :D O traileru asi nic moc nepovím, je takový nic neříkající, což je ovšem rozhodně lepší než kdyby tam bylo úplně všechno, to je teď docela běžná věc.