Květen 2013

Hvězdná brána-Archa pravdy CZ- NOVY DABING

28. května 2013 v 12:04 | Jojo |  Stargate The Ark of Truth
Ano, konečně jsme se dočkali předabování Archy pravdy. Zatím jsem neměla čas se podívat, ale kamarád řikal, že SG1 má hlasy jako v seriálů, mám z toho hroznou radost. :)
Ke stažení ZDE

R.I.P.D. - Official Trailer

23. května 2013 v 19:10 | Jojo |  Ostatní filmy
Trochu Muži v černém s mrtvýma, ale třeba to bude pěkný. :D

Stargate family

23. května 2013 v 19:00 | Jojo |  Stargate fotky
Zleva nahoře - Rodney, Apophis, Adria, Ti, Baal
Zleva dole - Tood, Ford, Zelenka, Elizabeth, ..., Teyla, Ronon, John, Sam, Selmak, Jack, Teaľc, Thor, Daniel, Vala, Cameron, Bra'tac, George, Hank a dokonce i Jonas
Poznám všechny kromě maníka vedle Ronona a Elizabeth, vůbec mě nenapadá, kdo byto mohl být a chybí mi tu Carson a Dr. Keller.

Croodsovi, Nevědomí, Hostitel

20. května 2013 v 17:30 | Jojo |  ..KecY...
Když jsem poprvé viděla trailer na Croodsovi, řekla jsem si .. Jó to vypadá dobře, na to bych mohla jít do kina a to jsem taky udělala. Nic velkolepého jsem od toho nečekala a to byla chyba! Když jsem s přítelem vlezla do kina, bylo tam asi 10 dětí, které najednou ztichly. :D Jo měla jsem to čekat, vždyť je to film pro děti. A taky jsem si ze začátku řikala, bože na co jsem to vlastně šla, ale nakonec jsem byla moc ráda, že jsem navštívila kino a vybrala si zrovna tenhle film. Poprvé v životě se mi stalo, že jsem brečela smíchy v kině, smála jsem se tak, že jsem tam přeřvala všechny děti okolo, už se tím jinde chlubit nebudu. :D Ten film byl dokonalej, nejvíc na něm zaujme úžasná krajina, kterou Croodsovi při své cestě prochází a ty boží zvláštní zvířata, které potkávají. Určitě to není film jenom pro děti, rozhodně doporučuji. :)
Trailer na Nevědomí mě nijak zvlášť neoslovil i přes to jsem se ale nakonec vydala do kina. Už podle traileru si každý, kdo jde na film (aspoň podle mě :D) představuje, o co asi půjde. V traileru je vidět, že Země byla skoro zničena a on tam přece Jack Harper (Tom Cruis) najde nějaké lidi, kteří tam ale nemůžou být, když všihni měli být evakuováni a převezeni na jinou planetu. I já jsem měla svou vlastní teorii, co se mohlo stát. Myslím, že to je podstata filmu, protože všechno je ve skutečnosti celé jinak a to se mi hrozně líbilo. Není to takový film jako Harry Potter, Hobbit a jiné moje srdcovky, na které musím koukat pořád, ale rozhodně stojí za shlédnutí. :)
Na film Hostitel jsem také chtěla jít do kina, ale nakonec jsem si ho shlédla hezky doma. Je vůbec zázrak, že jsem ho dokoukala, vzhledem k tomu jak mi začátek naštval. V traileru na film, je o dívce, která potká kluka, zamilují se a vypadá to, že jí pak unesou a nahrají do ní PC bytost, tak jsem si aspoň myslela, že to tak bude. Jenže film začíná už tím, jak oni do ní nahrají tu cizí bytost a ona si pak jenom vzpomíná na vzpomínky Melanie . Což mi neskutečně otrávilo, protože jsem se těšila na scény z traileru s Jaredem a né že si na ně bude jenom vzpomínat. Když filmu odpustím tenhle hrozný začátek, tak se mi film moc líbil. Nedokážu si představit jaké to je mít v těle dvě vědomí a je docela průser, když každá miluje jiného muže. :D Samozřejmě nakonec vše dobře dopadlo a já si neodpustila neobrečet celý konec. :D

Zataženo, občas trakaře 2 [cz titulky] 2013 trailer

20. května 2013 v 16:47 | Jojo |  Zataženo, občas trakaře
Pamatujete si ještě na film Zataženo, občas trakaře ? :D Já vím, že jsem to kdysi viděla, ale už vůbec nevím jestli se mi to líbilo. Dnes jsem objevila trailer na pokračování. Úplně mě dostal Taccodýl! :D :D :D

Teyla s figurkou

16. května 2013 v 18:34 | Jojo |  Teyla Emmagan
Trošku šílená fotka, ale božská :D

Matt :)

10. května 2013 v 18:40 | Jojo |  TVD fotky
Včera jsem koukala na první díl Upířích deníků, už je zase dávají v Tv. A Matt tam vypadal jako ještě takový nezkušený kuře, ale i ostatní postavy. Je super vidět, jak všichni za tak krátkou dobu dospěli. :D Většina vyrostla do krásy. :)

Univerzita pro příšerky / Příšerky s.r.o 2 [cz titulky trailer] 2013

10. května 2013 v 18:30 | Jojo |  Univerzita pro příšerky
Druhý trailer na Univerzitu pro příšerky s.r.o. Mnohem lepší než první trailer aspoň je v něm něco vidět :D. V každém z nás je ukryta malá příšerka. :) Musím říct, že Mike Wazowski má v češtině mnohem lepší hlas. :)

Star wars cakes

7. května 2013 v 23:15 | Jojo |  Star wars
Začala to tím, že jsem si vzpomněla, jak jsem kdysi našla úžasné dorty s tématikou Hvězdné brány. Tak jsem zkusila najít nějaké se Smallville, když jsem slíbila, že přibudou nějaké články, ale bohužel jsem nic moc nenašla. Tak jsem hodila do google Star wars cakes a zírala jsem, co mi to vyhledalo za skvosty. Takže se nedivte, že tu bude nějakou dobu zadortováno. Protože já se musím pořád kochat. Dokonalé!

Turbo Trailer

7. května 2013 v 15:48 | Jojo |  Turbo
Tomu říkám originální nápad! Hlemýžď, který má sny jako žádný jiný i když je pravda, že třeba každý šnek chce být rychlý, nikdy jsem nad tím nepřemýšlela Šnekovi je to asi fuk :D Je vlastně nějaký rozdíl mezi šnekem a hlemýžděm ? Radši to tu nebudu rozpitvávat :D Ten trailer je opravdu perfektní a ta hudba k tomu, dokonalé. :)

V kině na Iron man 3

5. května 2013 v 12:44 | Jojo |  ..KecY...
Už jsem to tu kdysi psala, že jsem nikdy nebyla fanoušek Iron mana, názor jsem změnila až po zhlédnutí Avengers (sakra jak to bylo, zhlédnout film = z, shlédnout z věže = s, doufám, že to není obráceně¨:D) S napětím jsem očekávala až vtrhne třetí díl Iron mana do kin a já na něj budu moci jít. Včera jsem na něm byla a jsem nadšená. Začátek mi přišel trochu divnej, ale pak se to rozjelo a bylo to boží, Tony byl boží jako vždy. Ze začátku jsem vůbec nechápala proč ve filmu pořád naráželi na mimozemšťany, když v jedničce ani dvojce IM nebyli, až pak mi došlo, že naráží na Avengers. :D Strašně se mi líbilo zapojení toho malýho kluka do příběhu, jenom jsem pořád čekala kdy se tam objeví jeho máma a bude koukat s otevřenou pusou, což se nestalo.
Očekávala jsem, že se na konci k němu v nějaké scéně vrátí a jsem ráda, že jsem se nemýlila. Velmi se mi líbili záporáci, tihle zmutovaní vybuchující lidičky byli velmi zajímaví. A Tonyho hlášky v celém filmu byly dokonalé. Čekala jsem, že když Tony má hrůzu jít někam bez obleku, že tam bude nějaká akce, kde se vyznamená i bez něj, což by se dalo říci, že byla a samozřejmě na konci musela být pořádná akce s jeho výtvory. :D Mandarin byl úplně boží, takovej terosista, záporák! Nikdy by mě nenapadlo, jak to s ním ve skutečnosti bude. :D To se jim povedlo. U poslední bitvy když prezident visel v obleku patriota a Iron man ho šel zachránit mi tam hodně chyběl tisk, prostě jsem čekala, že to budou přenášet televize a všichni uvidí, co se tam děje a jak to Iron man všechno zachrání. Byly to akční a fakt drsný scnény i když možná jak furt skákal do těch obleků bylo přehnaný. Navíc jsem vždycky myslela jakej je to silnej matroš a ono se to kolikrát tak roztřískalo. :D Nakonec mě hrozně mrzelo, že si vyndal tu střepino z toho srdce. Jo jasný nikdo by nechtěl mít v těle střepinu, ale stejně bez ní to prostě není Iron man. To je jako Thor bez kladiva, Hawkeye bez luku nebo Hulk bez šortek. :DDD Bezkonkurenčně nejlepší ze všech dílů Iron mana rozhodně doporučuji. :)