Září 2012

Norman a duchové (ParaNorman) - český trailer

30. září 2012 v 20:39 | Mája |  FM trailery
Když jsem poprvý viděla trailer, tak se mi vůbec nelíbil. Když jsem ho ovšem viděla podruhé, tak jsem se do něj zbláznila. :DD Strašně se mi líbí ten začátek, chtěla bych vidět Normanovo celý pokoj a ty jeho boží papuče a budík :DD. Moc se na ten film těším. :)

Stefan vs. Bunny

28. září 2012 v 22:26 | Mája |  Paul Wesley - Stefan
Miluju obrázky se Stefanem a králíkama. :D Ten první je úplně roztomilý a druhý šílený, oba jsou z facebooku. Ten třetí a poslední jsem našla na google.cz, je to doslova příběh jednoho nešťastnýho králíka. :DD

TVD 4.série promo plakáty

28. září 2012 v 1:54 | Mája |  TVD promo 4.série
Dnes jsem objevila tyhle skvělé plakáty. :) Ten první možná není oficiální, ale strašně se mi líbí a proto tu je .. :) Na prvním jsou Stefan, Elena Damon. V celém článku má každý z nich samostatný plakát. Všechny jsou moc pěkný, hlavně ten první. :)

Hobbit plakát - Trpaslíci

28. září 2012 v 1:17 | Mája |  Hobbit plakáty
Tenhle plakát se mi líbí ze všech zatím zveřejněných nějvíce. :D Strašně se mi líbí, jak jsou tam ti trpaslíci nakempený. :DD

Deník malého tyranosaura

26. září 2012 v 21:20 | Mája
Kdysi jsem tohle četla v novinách a strašně mě to rozesmálo. Dnes jsem to znova našla na internetu. :DD Doufám, že rozesměje i Vás :DD

Ti z Vás, kteří mají facebook (úplně zbytečná poznámka) to možná už zaregistrovali, ale já si nemůžu odpustit napsat to sem. Jedná se o tzv. deník dvouletého děcka, jak by asi vypadal, kdyby si ho dítě psalo. Tento článek se objevil v novinách a napsal ho Pavel Tomeš. Jenom mě to utvrdilo v názoru, že děti nikdy mít nechci.
Příjemnou zábavu, já jsem se tlemila jak hovado :D
6.13 Budím se. Super!!!
6.15 Lítám nahatej po bytě a chechtám se. Táta mě honí.
7.05 Táta zakopl o nočník, který zapoměl včera vynést.
7.10 Jezdím kolem něho na motorce a pištím.
7.20 Stavíme s tátou hrad pro tyranosaura. Táta ho postaví a já ho pak rozkopu. Super!!!
8.05 Táta dřímá mezi troskami hradu. Chvíli si hraju sám s tyranosaurem. Žere šmouly.
8.06 Tyranosaurus strčil ocas tátovi do nosu. Na zadek dostanu já. Řvu.
8.30 Kouzelná školka. Nuda, ale tátu baví. Běhám dokolečka před televizí, dokud nespadnu a neprásknu se do hlavy.
9.10-9.40 Řvu.
10.00 Nemůžu najít tyranosaura. Řvu. Táta se mě ptá proč řvu. Řvu, protože neumím říct tyranosaurus.
10.40 Táta mi dává na zadek, abych měl proč řvát. Řvu. Pak mi dá fixky, ať si kreslím.
10.50 Nakreslil jsem abstrakci vyjadřující pocity dvouletého dítěte, kterému nikdo nerozumí. Taťka valí oči.
11.05 Tak na koberec se prej nekreslí.
11.45 Oběd. Zas kuře. Plivu to do květináče.
12.30 Jdu spát po obědě. Táta má lepší náladu. "Tak do postýlky, ty uličníku." Lezu pod postýlku. Táta počítá do tří. Na tři se tam zaseknu. Řvu.
13.35 Konečně usínám.
14.15 Budím se. Lítám nahatej a chechtám se. Táta mě honí.
14.30 Táta zakopl o nočník, který zapoměl vynést dneska ráno.
16.00 Konečně jdeme ven. Super!!! Na písku mi chce jeden kluk vzít tyranosaura. Vezmu ho po hlavě hrabičkma. Řve. Táta mi dává na zadek. Řvu.
17.30 Pučím i tříkolku od holčičky. Řve. Musím ji vrátit. Řvu.
18.40 Po večeři si hraju. Spravuju zrcadlo. Kladivem. Musím toho nechat, tak skáču na balónu dokud neprdne. Táta řve. Pak se usměje a říká, že jdu zítra do školky.
19.55 V postýlce mi říká pohádku. V polovině už chrápe. Ocas tyranosaura se pomalu blíží k jeho nosu.

Hobbit nový plakát

23. září 2012 v 20:54 | Jojo |  Hobbit plakáty
Premiéra Hobbita se blíží a je to znát. Stálě se objevují nové věci, teď je to plakát s BIlbem :)

Jak mělo skončit Stmívání CZ titulky

23. září 2012 v 20:27 | Jojo |  Twilight videa
Tohle skvělé video jsem tu už měla dříve. Dnes jsem ho ale našla s českýma titulkama. :DD Teď už aspoň chápu úplně všechno. :DD Jestli jste ještě neviděli, tak se mrkněte, je to boží. :DD

TVD promo fotky 4.série

21. září 2012 v 16:37 | Mája |  TVD promo 4.série
Úplně úžasné promo fotky ke 4.sérii Upířích deníků. Všechny jsou dokonalé kromě Bonnie, která divně zírá a Meredith, kteoru nemám ráda :D. Muhehe Jeremymu to hrozně sluší a o nad Damonem a Stefanem se už nerozptlývam, to je samozřejmost. :D A Klaus, Elijak a Rebekka mají taky promo fotkuy muhehe. :D

Hobbit nový trailer Alternativní konce

20. září 2012 v 14:10 | Mája |  Hobbit videa
Tenhle trailer se bohužel moc nepovedl, jenom pár ukázek scén, bez nápadu. :) Hudba hezká, ale vůbec to nevypadá jako nějaký trailer, ale Glum má boží kukadla :D

Seriálové/ filmové předměty

19. září 2012 v 17:44 | Mája
Dnes jsem našla stránku http://www.kostymy-zbrane-figurky.cz/ jsou tam strašně dokonalý věci, bohužel ale taky strašně drahé.
Je tam spoustu rubrik jako napříkad Filmové repliky, TV serial zone, Plakáty, Figurky..
V každé rubrice jsou věci ze spousty seriálů a filmů
Najde se tam Harry Potter, Buffy, Star Wars, Twilight, Iron Man, Thor, TVD, Pán prstenů a další..


Thor replika božské kladivo Mjolnir - filmová replika 1/1

34 nových fotek z Hobbita

19. září 2012 v 13:40 | Mája |  Hobbit fotky
Pro mě úžasné překvapení, že se objevilo tolik nových fotek. Film už se blíží. :)

Přežila jsem ! :)

18. září 2012 v 21:04 | Mája |  ..KecY...
Oficiálně hlásím, že jsem doma. Operaci jsem přežila, sice to neskutečně bolelo, ale díky bohu jsem skončila s bratrem na dětském oddělení :D takže jsem měla k dispozici Tv. Bez ní bych asi skočila nudou z okna. Není nic příjemného probudit se s tampónama v nose, hadičkama v rukou a prakovým obvazem pod nosem. Aspoň jsem se domnívala, že to v nose byly tampony o velikosti malíčku. Ovšem když mi to doktor po pár dnech začal rvát z nosu, zjisila jsem, že to rozhodně nebyly malé tampony, ale doslova dlouhé liány, kdo ví čeho. Ještě to bolelo jako kráva, takže jsem si v ordinaci pěkně zařvala. Bylo mi líto malé holčičky, která seděla v čekárně a byla k smrti vyděšená. :DD Nedivím se jí. Jsem hrozně ráda, že už jsem doma i když budu ještě 3 měsíce smrkat krev... Ještě týden nemůžu do školy, takže pak budu muset toho hodně dohánět, ale snad budu mít aspoň čas na blog. :)

Hospital

11. září 2012 v 21:24 | Mája |  ..KecY...
Pár dní tu nebudu. Jedu do nemocnice na menší zákrok. Jako malá jsem dostala od jednoho debila pěstí do nosu a nějak se mi tam posunula nějaká přepážka, kost, netušim. Tak mi to budou narovnávat. Upřímně jsem docela vyděšená, nikdy jsem v nemocnici nebyla a mam hrůzu :D. Snas se k Vám zase brzo vrátím... :)

Krásná fotka Iana

9. září 2012 v 20:56 | Mája |  Ian Somerhalder - Damon
On je tak strašně sladkej

Jensen Ackles Photoshoot 0.2

8. září 2012 v 22:50 | Mája |  Jensen Ackles-Dean Winchester
Další z krásných Photoshootů Jensena. On je prostě dokonalý všude. :)

Rozbřesk 2. část Nový finální trailer

8. září 2012 v 16:52 | Mája |  Twilight videa
Dalo strašnou práci ten trailer najít, ale povedlo se. :D Nový trailer = strašně nových scén. :) Např. Bella lovící pumu, vlci, Volturi, upíři, které si pozvali Cullenovi, ukázky z finálové bitvy .... :) Už v listopadu, strašně se těším.

The Vampire Diaries 4. série trailer

5. září 2012 v 19:55 | Mája |  TVD videa
První trailer na 4. sérii. Tak co na něj říkáte ??.. Vypadá to, že největší problém bude s policisty z městečka a to chudák Caroline neví, kdo je ve skutečnosti v jejím Tylerovi. :D

Castiel animace

3. září 2012 v 13:18 | Mája |  Misha Collins-Castiel
Skvělé animace s Castielem, ty jeho výrazy nemají chybu :D

Master of rock 2012 (Sobota)

2. září 2012 v 16:24 | Mája |  MOR 2012
Pátek MORU rovnou přeskakuju, protože jsem se u pódia ani nemihla. Jediná skupina co by se mi líbila byla Sirenia a tu už jsem viděla, tak jsme se radši vydali prozkoumat Vizovice a navíc stejně skoro celý den pršelo. :)
A teď už k sobotě.. :) Sobota byla pro mě hudebně nejbohatší den. :)
Jako první jsme šli na Milking The Goatmachine. Viděla jsem je už na Metalfestu a ani tady nezklamali. Asi nejsou moc známý, jinak si nedokážu vysvětlit, že na nich bylo tak málo lidí, ale vůbec mi to nevadilo, aspoň jsem se mohla krásně narvat do druhé řady a vychutnávat.. a můj přítel chytil tričko jupííí :D sice přitom vyrazil chlápkovi za námi pivo, ale já byla spokojená. :)
Pak jsme se na dvě skupiny vypařili a na řadu přišli Arakaini, které jsem viděla už několikrát a nezdrhla jsem jenom z důvodu, že jsem byla zvědavá na Lucku Bílou. Nebylo to špatný, ale pro mě ani nic úžasnýho.. Snažili jsme se dostat co nejvíce dopředu, takže jsme přetrpěli Firewind. A konečně měli přijít Korpiklaani, byli jsme v nějaké páté řadě. Když začali hrát strhla se taková mela, že jsme najednou s přítelem byli o několik řad dozadu, což mě nehorázně dopálilo a začala jsem se rvát zpátky dopředu. :D Z celého koncertu si pamatuju jenom Vodku a když jsem ztratila botu a nějakej chlapík mi pak pomáhal zavázat, když jsem jí našla. :D Neměla jsem sílu tam trpět na Stratovarius, proto jsme se zase vypařili. Vrátili jsme se až na Nightwish, na které jsem byla strašně zvědavá a bohužel mě
taky strašně zklamali. Anette když přila na pódium, tak jsem se jí normálně lekla, nevím jestli ty hadry co měla na sobě, jestli se to dá nazvat oblečením a ty šílený pohyby co dělala při zpívání. Kdyby aspoň to zpívání za něco stálo, ale mě skoro praskly ušní bubínky a když zpívala Tarji písničky skoro to se mnou seklo. Radši jsem šla s přítelem sbírat víčka od Coca Coly ..bůh žehnej O2 a kreditu ve víčkách. :D Teď mě to docela mrzí, že jsem tam nezůstala, možná že kdybych je poslouchala dýl nebo si zkusila zvyknout na Anette, nebylo by to tak hrozný. Snad je ještě někdy uvidím :) Vypadalo to že všichni přišli jenom na Nightwish, protože po jejich odchodu se totálně vylidnilo, takže jsem si v klidu stoupla do druhé řady a čekala na Deathstars. Poprvé jsem je viděla na Metalfestu 2010, to byl můj první fesťák, takže jsem jenom seděla na lavičce a zírala.. Teď jsem si je neskutečně užila. Skvělá závěrečná tečka za celým dnem.

TVD 4x01 první fotky

2. září 2012 v 10:07 | Mája |  TVD fotky
První fotky ze čtvrté série. :)