Duben 2012

Pasování :D (Unikla jsem)

27. dubna 2012 v 10:57 | Mája |  ..KecY...
Tak jsem dneska byla oficiálně pasována na čtvrťáka, teda vlastně nebyla :D :D (jako jedna z mála) :D :D. Dneska o češtině nás chtěli čtvrťáci vyhnat na hřiště, ale my nechtěli opustit třídu až když přišla učitelka, jsme museli jít :D. Dovedli nás na hřiště kde jsme proběhnout uličku, kde na každej straně stáli čtvrťáci s připravenými lahvemi s voudou, octem, měli v tom i cukr a i kýbl se tam našel a na konci uličky byli pasováni mečem a museli sežrat nějakej humus:D :D:D Zatímco ostatní probíhali nebo nadávali já jsem byla tak nějak na okraji všeho :D. Jenom jsem koukala, jak všichni nadávaj a vypadají jako kdyby vylezlil z bazénu :D :D. Pak jsem se nenápadně zařadila mezi ty kteří to schytali :D :D a vrátila se do třídy :) Nehorázně se tu všem směju a asi mě to jen tak nepřejde :D :D :D. Nedostali mě :D Těším se na příští rok :D Já jsem už dneska řekla, že jestli mi někdo zlije, tak mu dam přes držku, protože jdu odpoledne na Majáles s přítelem a hodlám si to tam užít a ne abych celej den smrděla :D. Teď už jenom doufam, že nebudou stát ještě před školou až půjdu odpoledne ze školy. A co vy taky jste zažili ? Nebo jste někoho pasovali, nebo váš to ještě čeká ? :D A nejvíc mi štve, že jedna třída je na praxích zrovna, takže se tomu úplně vyhnuli :D maj na to neskutečný štěstí.

Líčení podle Avengers

26. dubna 2012 v 16:49 | Mája
Úplně dokonalý, jsem dneska našla na facebooku. Luxus, všechny bych chtěla ♥, kromě toho Hulkovo :)

Bitevní loď (Battleship) - český trailer 1,2

24. dubna 2012 v 9:57 | Mája |  FM trailery
FIlm jsem poprvé zahlédla na nádraží , kde je na plakátu. :D Už zdálky jsem si ho všimla, protože jsem zahlédla nápis Transformers, protože je to od společnosti, která právě tvořila i je :D Trailer vypadá parádně, samá akce. :) Už se těším.
Jako první jsem dala druhý trailer, protože se mi líbí víc. :)

Riddick 3 první fotky

22. dubna 2012 v 11:22 | Mája |  Riddick
První fotky z Riddicka, jsem zvědavá na film, jestli bude lepší než druhý díl, který jsem si zamilovala :)

The Hunger Games Official Trailer

22. dubna 2012 v 9:56 | Mája |  HG Videa
Na Hunger games jsem se strašně těšila, všichni mi říkali, jak se na ten film těší, jak je úžasnej, že četli kníkžky ..atd. Nechala jsem se ovlivnit, pak mi ale došlo, že mě ten trailer moc nezaujal.. :D :D takže si počkam až uvidím film a uvidíme jakej opravdu je :)

Dymytry 6.4 Šeříkovka

21. dubna 2012 v 16:08 | Mája |  Byla jsem na Dymytry
Tak jsem byla zase na Dymytry v Plzni a byl to ještě větší nářez než posledně. Užila jsem si to na maximum a ještě po boku nejlepších přátel. :) Jenom těch pár dní potom byl docela záhul, když jsem se nemohla vůbec hnout a ještě mi všechno bolelo, ale stálo to zato. Někdy to chce se jít někam vyřídit :D Ještě jsem vlastně přišla na jednu věc :D, může to být výhoda i nevýhoda, ale super památka :D Byly jsme s holkama v první řadě vedle sebe, takže jsme úplně na všech fotkach na internetu :D :D, nějaký hodím i do článku. Je to sice super, že máme takovou památku, ale když Vás někdo vyfotí ve chvíli, kdy jste spocený, polomrtvý, skáčete, padáte, křičítě, zpíváte, ksichtíte se a už nemůžete, tak ty fotky jsou pak neskutečně hrozný :D :D

Skoro jsem zapomněla, že mam i jednu normální fotku :) Musela jsem se s nima už konečně vyfotit :D Ještě je uvidím na Metalfestu a Moru :D a určo na dalších akcičkách, takže snad budu mít jednou lepší fotku :)

V celém článku nová písnička, kterou hráli, a fotky z koncertu :)

Avengers Tapeta

20. dubna 2012 v 10:50 | Mája |  Avengers tapety
Ta je přímo božská :)

Nové fotky Avengers

17. dubna 2012 v 10:12 | Mája |  Avengers fotky
Máme tu várku úžasných fotek z Avengers. Přímo boždky doukáží navnadit na film, je tam i pár fotek s natáčení :) a ještě musim dodat, že Loki je fakt fešák :D

Evanescence vystoupí v červnu poprvé v Praze !!

15. dubna 2012 v 14:54 | Mája
Sakra já mam takovou radost v tomhle jsem nikdy ani nedoufala. Já tam pojedu hned v pondělí si objednam lístek, už se strašně těším a jenom za 695 Kč, já jsem počítala s 2.000,- Kč..

Americká kapela Evanescence, sdružená kolem krásné zpěvačky Amy Lee, se v červnu vůbec poprvé představí tuzemským fanouškům. Stane se tak v neděli 17. června v pražské Incheba Areně.
Formace vydala v říjnu minulého roku své třetí, eponymní album, které vyšlo po dlouhých pěti letech od poslední desky "The Open Door". Skupina určitě řadu aktuálních hitů předvede naživo i v Praze. Těšit se však zajisté budeme moci i na největší starší hity, jaké ve své době byly "Going Under", "Bring Me To Life" nebo "My Immortal" z první desky "Fallen", která kapelu celosvětově proslavila.
Vstupenky budou k zakoupení od pondělí 16. dubna za 695 Kč, a to prostřednictvím distribuční sítě Eventim.


Avengers Trading cards

15. dubna 2012 v 12:24 | Mája |  Avengers plakáty
Připomíná mi to kartičky Harryho Pottera, které jsem kdysi sbírala :D

Inheritance koupeno 2.3 dočteno 5.3.2012 :D

8. dubna 2012 v 21:30 | Mája |  ..KecY...

Ani nevím jak dlouho jsem na tu knížku čekala. Eragon je pro mě něco, co se nedá popsat, vždycky když vyšel novej díl, četla jsem dnem i nocí. Miluju příběhy Eragona a Safiry a jejich cestě záchranou celé Alagaesie. Kdybych chtěla tu knihu popsat, cože jsem chtěla :D nejde to :D. Mám s tím spojeno až moc pocitů. Jenom bych chtěla napsat pár věcí co se mi líbily, nelíbily a nebo mi tam prostě chyběly. :)
Jako první co mě strašně mrzelo je, že už je konec :D. To je pochopitelné :D :D. Vždycky když dočtu něco takového mám strašně prázdnej pocit :( prázdnej pocit ?!! teď když si to po sobě čtu tak to zní strašně uhozeně :D :D). Takovej sem měla i u HP, když jsem shlédla poslední díl :(. No ale zpět k nížce :D. Strašně se mi líbilo, že Eragon přišel s nápadem, aby se i z Trpaslíků a Urgalů stali Jezdci, aby to bylo fér. I když si nedokážu představit Jezdce Urgala, jak vůbec sedí na drakovi :D :D :D a k tomu trpaslíka se závratěma. :D Bitva o Urubaen se mi moc líbila, taky proto že tam Roran dostal pořádnou roli :D. Ale Islanzadí teda zabít nemuseli i když je jasný, že někdo prostě umřít musel.
Co mi ovšem strašně mrzelo bylo, že jsem celou knížku čekala, kdy ukradnou Vardenové vejce zeleného draka nebo se k němu nějak dostanou. :( Hodně mě mrzelo, že se vylíhlo až po bitve. Čekala jsem, že se vylíhne Arye, takže tohle mě moc nepřekvapilo. Když Eragon otevřel Pevnost duší a dozvěděl se vlastně, že ještě spousta draků žije a edunarí, tak jsem se rozbrečela. Za to jsem, ale bouchla, když odešel a zapomněl to ... to jsem měla záchvat vzteku :D :D. Jsem ráda, že Murtagh se nakonec zachoval správně. Mrzí mě, že s Trnem odjel, ale potom co všechno udělal by ho těžko přijali s uvítáním k sobě.
A nakonec.. Věděla jsem, že Eragon asi bude muset opustit Alagaesie, kvůli předpovědi Solembuma, ale stejně sem to obrečela, hlavně kvůli jeho vztahu s Aryou a že tam nechal všechny lidi co má rád. :( A ještě vlastně to není poslední :D úžasnej nápad jak zničit Galbatorixe nechat ho pochopit, to je jasný. Ale chtěla jsem nějakou pořádnou bitvu s ním Eragon s nějakou tajnou silou proti němu, takhle nějak jsem si to představovala i s nějakou pořádnou bitvou s Murtaghem no a ono nic :D a to už je vše. Většinu dojmů z této knížky budu vstřebávat ještě tak rok :D pak možná ze mě vypadne něco smysluplného. :)

The Avengers nový TV Spot

5. dubna 2012 v 13:46 | Mája |  Avengers videa
Záběr kdy Loi říká, že má armádu a Stark mu odpovádá, že má Hulku :D :D už tu byl několikrát, ale poprvé je zatím Starkovo úžasný xichtík :D Já se tak strašně těším do kina :)

První teaser Trailer Rozbřesk 2. část

3. dubna 2012 v 11:44 | Mája |  Twilight videa
Dneska mi tak nějak došlo, že jsem dlouhou dobu neviděla žádné novinky ohledně Rozbřesku 2: části a tak jsem dneska hledala a našla jsem tenhle trailer :D Je to jenom teaser, takže tam není moc záběrů, ale i tak mě docela navnadil :)

Design 1.5 Avengers

1. dubna 2012 v 17:20 | Mája |  DESIGNY
Tak tu máme nový dess. :) Vybrala jsem film Avengers, na který se strašně těším a bude za měsíc v kině :) Bavu jsem zvolila modrou, protože se mi skvěle hodila k obrázkům. Design s Hobitem mi tu moc dlouho nevydržel, protože byl takovej hnědo-oranžovej, což jsou dvě barvy který moc nemusim. Já jsem s tímhle designem spokojená, taky se Vám líbí ? :) :D

Avengers promo plakáty

1. dubna 2012 v 11:54 | Mája |  Avengers plakáty
Promo plakáty jednotlivých hrdinů i záporáků filmu, na konci ještě jeden společný plakát :)