Leden 2012

Pan učitel: Jsem příšera a sežeru Vám židle :D

29. ledna 2012 v 16:16 | Mája |  ..KecY...
To jednou zase našeho tak strašně milého učitele, kterého máme všichni tak rádi napadlo, že si zahrajeme hru :D Všichni žáci stáli vzadu ve třídě, každý na své židli a měli se dostat na druhý konec třídy po židli :D Pokud jsme udělali jakýkoli zvuk příšera nám sežrala židli :D :D Docela vtipný když nás bylo asi tak 25 a už jsme měli jenom 10 židlí. :D Ale nakonec jsme se na druhou stranu dostali. Určitý človíček si vždycky přelezl na židli k někomu jinému a židli ze které slezl poslal po lidech dopředu :D Docela dobrá hodina, mačkat se s několika lidma na židli, kdyby v tu chvíli přišla ředitelka asi bych se po*** smíchy :D Nikdy nezapomenu na spolužáka, krerej vypadá jak teplej a tisknul se na židli k o hlavu menšímu spolužákovi s ďábelským výrazem :D :D


HP fail :D

24. ledna 2012 v 10:16 | Mája |  Harry potter obrázky
To jsem zase jednou vyšťourala na fb a docela mě to pobavillo :D i když Daniel a Rup jsou tam špatně vyfocení (blbá momentka :D) ale ani ve skutečnosti se mi jako kluci moc nelíbí :D ale Tomovi to tu moc sluší :D

Hobbit: Part I trailer CZ

22. ledna 2012 v 12:47 | Mája |  Hobbit videa
Tenhle trailer jsem dávam tak dlouho, protože když sem poprvé slyšela že se bude natáčet Hobbit, tak mě za zpráva vůbec nezaujala. Nemam ráda, když vemou postavu z filmu a pak je o ní film, jenže to jsem o tom věděla prd (Omlouvám se za svou fatální chybu :D). A ono je to úplně jiný, přesvědčil mě o tom tenhle trailer, kterej je fantastickej. Pouštím si ho pořád dokola.. Ach bože.. ta trpasličí píseň je tak božská .. :)
Ti dva trpaslíci, co je Gandalf přestavuje jako první.. jsou dokonalí :D ♥

Ghost Rider: Spirit of Vengeance Trailer

22. ledna 2012 v 11:57 | Mája |  FM trailery
Taky se Vám zdá, že se svět zbláznil a od všech filmů se začalo točit pokračování. :D Vyjímkou není ani Ghost rider, trailer nevypadá špatně ..uvidíme jestli bude druhej díl lepší než jednička ;)

Metal.. ehm asi ne ! :D

20. ledna 2012 v 18:23 | Mája |  Videa
Jsem včera hledala nějaké nové skupiny. Měla jsem ve výběru Eluveitie, Finntroll, Equillibrium. Mezi nimi byla i nějaká skupina Manau. Názve mi nic neříkal, ale bylo to mezi metalovýma tak sem čekala něco podoného :D:D Začátek se mi líbil a pak jsem zjisila, že to s mealem nemá nic společného :DDDDDD
áách ..ten začátek a ten clip je dokonalej :D

Severus Snape || I'm sorry

16. ledna 2012 v 21:29 | Mája |  Harry potter videa
Miluju videa se Severusem jeho příběh je fantastický. Už od začátku taková záporná postava a jak to nakonec všechno bylo. Kdyby nikdy nepotkal Lily.. byl by to jenom zlý kouzelník. ..škoda jen, že musel zemřít..

Green Arrow - Hledá se nástupce mladého Supermana!

14. ledna 2012 v 11:52 | Mája |  Justin Hartley
Seriál Smallville po deseti letech působení na televizních obrazovkách skončil, čímž také odešel jediný zástupce superhrdinů na televizní scéně. Obzvláště stanice The CW to nese velice špatně, a tak se začala poohlížet po dalším hrdinovi, který by získal diváckou přízeň. Nakonec ho našla v jedné staronové postavě - Green Arrowovi.

Všichni fanoušci Smallvillu dozajista vědí, že od šesté řady se v něm vyskytoval milionář Oliver Queen jako maskovaný hrdina Green Arrow. Tehdy se této role velice dobře ujal Justin Hartley. Proto je volba hlavního herce více než logická, ale rovnou zabrzdím vaše nadšení. Scénáristé a výkonní producenti v jednom, Greg Berlanti a Marc Guggenheim, totiž ještě neprozradili, kdo v objednaném pilotu bude neomylně střílet z luku. Účast Justina Hartleyho tedy není potvrzená ani vyloučená. mnohem pravděpodobnější však je, že si tvůrci najdou herce nového, který by nebyl příliš spjatý se Smallvillem.
Autor článku: Jan Liška

Twilight sága: Druhou částí Rozbřesku to zřejmě neskončí

14. ledna 2012 v 11:28 | Mája |  Twilight others
Twilight sága je veleúspěšnou filmovou sérii, která má miliony fanoušků a hlavně stamiliony dolarů na kontě.
V listopadu se do kin chystá poslední díl, respektive druhá polovina závěrečné části nazvané Rozbřesk a tak se samozřejmě přemýšlí, co dál.
To už ovšem nebude jen v rukou filmového studia Summit, které za Twilight stojí, ale Lionsgate, které ho studio za více než 400 milionů Summit odkoupí a zřejmě tak bude na hlavounech Lionsgate, aby rozhodli, co bude s Twilight dál.
Výkonný ředitel Lionsgate John Feltheimer prohlásil, že v Lionsgate nemají pocit, že Twilight bude s Rozbřeskem u konce. Hodlají v pokračovat, ať už v podobě filmů nebo televizního projektu.
Feltheimer věří, že výdělky druhé části Rozbřesku se vyšplhají přes 700 milionů dolarů z celého světě a předpokládá, že takhle úspěšný projekt nebude dlouho ležet u ledu.
Neuvádí, jak si přesně představuje další vývoj série, zda si objednají nové knihy, pustí se do rebootu v horizontu pár let (což už je dnes docela běžné) nebo skutečně vznikne seriál, ale prostě a jednoduše chtějí pokračovat, takže upíři se budou třpytit dál a vlkodlaci budou posilovat ještě intenzivněji.
autor článku: Jan Lysý

Hněv Titánů trailer

14. ledna 2012 v 11:11 | Mája |  filmy
Pokračování Souboje Titánů. Nevěděla jsem, že bude druhý díl :D. Možná si někdo pamatujuete, jak jsem nadávala, že hlavní hrdina nemá vlasy :D. Asi mě bůh vyslyšel protože teď už vlasy má. I když nevím jestli to před tím nebylo lepší, protože jsem si přece jenom zvykla na tu jeho plešku :D

John Carter Trailer 2012

7. ledna 2012 v 11:52 | Mája |  filmy
Na tenhle fim jsem včera koukala v obchoďáku, když jsem si prohlížela televize.. zrovna tam běžel trailer :D. Ten herec se mi moc nelíbí .. (jak já řikam: když je film absolutně o ničem, tak to zachraňuje hlavní herec..pokud se dá na něj koukat :D ovšem) mohli tam dát lepšího :D ale jinak to vypadá na super film.. tak uvdíme :) Prostě se necháme překvapit :D

Sherlock Holmes 2 Hra stínů Trailer s CZ titulky

7. ledna 2012 v 11:30 | Mája |  filmy
Už od 5.1. 2012 je v kině pokračování Sherlocka Holmese. Zatím jsem neměla příležitost na něj zajít do kina, ale určitě půjdu. Trailer vypadá skvěle a jsem zvědavá jestli bude dvojka stejně hustá jako jednička :D

Princezna Fantaghiro (The Cave of the Golden Rose)

4. ledna 2012 v 14:41 | Mája |  Princezna Fanthagiro
Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek. Zbožňuju jí hlavně protože mi přijde strašně odlišná od ostatních pohádek ať už je to snad soundrackem, příběhem nebo bytostma, které mi přijdou strašně zajímavě ztvárněné :) Sledovala jsem jí jako malá pořád. A teď jí po dlouhej době zase opakují :)
Jenom sem trochu zmatená, protože ve čtvrtek bude v TV šestý díl a na netu píšou, že je jich pět, ale to je myslím tím, že ty v Tv skončily nějaké na pokračování. Co mi spíš zaráží je to, že si pamatuju jediný díl a to posledí, který končí tak, že se k Romualdovi už nikdy nevrátí (její láska) což samo o sobě už je neskutečně debilní, protože všechny díly jsou o jejich lásce jak ho zachraňuje. :D Ale právě na internetu jsem nenašla nic takového je tam jenom jak to dobře skončí.. jenže tohle je konec úplně na houby.. :(